Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz HEPSİJET ve ARAS KARGO ile gönderilmektedir. İSTANBUL genelinde bazı bölgelere kendi teslimat aracımız ile belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.
Hafta içi Saat 17:00 kadar verilen siparişleriniz Aynı gün kargoya verilmektedir.
Ürün kendi orijinal kutusunda tamamı korunaklı bir şekilde gönderim yapılmaktadır.
Yapacağınız tüm alışverişlerinizde kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadir.
Banka bilgilerimiz için 0535 253 43 23’nolu telefon numaramızdan detaylı bilgi alabilirisiniz.
Amazon, N11.com, hepsiburada.com, trendyol.com ve ePttAvm üzerinden ürünlerimizi satın alabilirisiniz.
Müşteri memmuniyeti adına koşulsuz iade hakkınız vardır.
Fabrika:Prias Teknoloji Sanayi Ticaret Ltd.Şti.. Ziya Gökalp Mahallesi, Abdullah Paşa Caddesi, Prestij İş Merkezi, No:41/16 Başakşehir, İstanbul
İade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanızı ve ürünü size vereceğimiz anlaşma koduyla Yurtiçi Kargo “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.
Ürünümüz cam gibi kırılan ve dağılan bir malzeme değildir, tamamı %100 şeffaf akrilik bir üründür.
Çözünürlükte veya renklerde hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Ürünün mevcutta görmüş olduğunuz şuan ki ekranından hiçbir farkı yoktur. Görüntüyü kesinlikle sorunsuz bir şekilde direk olarak iletir.
Ekrana yapıştırılmamaktadır. Tamamen çerçeveyi dıştan dışa kaplamaktadır. Koruyucu montaj gerektiren bir ürün değildir. Tv üzerine yukarıdan takıldıktan sonra emniyet ipleri ile tv arkasından sabitlenmektedir. Tv’ de takılı olduğunu bile anlamayacaksınız.
Ürünlerimizin tamamı tüm tv marka ve modellerine uyumludur.
Ürün; sert, sivri ve hatta kesici el aletleri dahil olmak üzere tüm testlere tabi tutulmuştur. Bir çocuk tarafından tv’ ye zarar verileceği düşünülürse hiç endişe etmeniz gerekmemektedir.