Hakkımızda

2006 yılında kurulan Eti’as Teknoloji, satış sonrası servis hizmetiyle dünyaca ünlü, sektöründe yüksek pazar payına sahip iki markanın beyaz eşya ve elektronik alanında yetkili servislik hizmetini vermektedir.

Bir çok alanda müşteri memnuniyeti adına hizmetlerine yenilik katarak ve “%100 müşteri memnuniyeti" ilkesine bağlı kalarak uzman ve güler yüzlü teknik ekibi ile tüm rakiplerini geride bırakmıştır.

“Tamiri yok" denilen ekran(panel) arızalarına(ekranda çizgi,şeritlenme,yarım ekran vb.) yenilikçi yaklaşımıyla onarım imkanı sunmuş ve yeni tv almaya karar veren, çaresiz kalan müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Tüm bunların yanı sıra, içerisinde bulunduğu sektör itibariyle herkesin şikayetçi olduğu KIRIK TELEVİZYON sorununa son noktayı koymuştur ve bu konuda mağdur olmuş kullanıcıların imdadına yetişmiştir.

Tecrübesi ve sektöre olan hakimiyeti sayesinde yine yeni bir yenilik ile 2017 yılında etiasglass markamızı “televizyon ekran koruyucu" olarak tüm ürün modellerimizi, mağdur ve tedbirli kullanıcılarla sunmuş olduk.

Ürünlerimizin kalitesinde süreklilik için, üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrol prosedürlerini titiz bir şekilde uygulamaktayız. Aynı zamanda, yerel ve küresel pazarlara iyi tasarlanmış ve yenilikçi ürünleri cazip fiyatlarda sunmak amacıyla, yeterince esnek bir ürün stratejisine de sahibiz.

Geçmişe dayalı müşteri sadakati ve desteğiyle daha da güçlenmiş bir şekilde, geniş kapsamlı çözüm önerilerimizi sizlerle paylaşarak üstün kaliteli ürünler sunmaya devam edeceğiz.